מי אנחנו

הסיפור שלנו החל כאשר קבוצת מומחים מתחום הIT , נלהבים מעולמות הקוד הפתוח, לינוקס יוניקס ,תקשורת, אבטחת מידע, DEV OPS ובכלל מכל תחום הIT החליטו שהגיע הזמן ולתת פתרונות IT , תקשורת, אבטחת מידע, סיסטם ,תוכנה ואינטגרציה בין כל עולמות טכנולוגיות המידע ברמה בינלאומית עם יחס אישי, מקצועי וייחודי עבר כל לקוח.
חברת גלובל קלאוד בע"מ הוקמה בשנת 2013 ,גלובל קלאוד הוכיחה כי ניתן לספק שרות איכותי ופתרונות מנצחים עם טאצ' אישי מצוות של מומחים בארץ.
החברה מתמחה באינטגרציית מערכות ומיגרציה של מערכות לסביבת הענן שלה תוך כדי מתן שרותי IT כוללים מקצה לקצה ללקוחות, שרותי פיתוח תוכנה, פיתוח פתרונות מובייל, פיתוח מערכות מידע, פתרונות אחסון ,גיבוי והתאוששות מאסונות, שרותי תקשורת נתונים וטלפוניה פנים ארציים ובינלאומיים ללא תלות גאוגרפית כדי להקל על בעלי חברות בינלאומיות לנהל את משאבי ארגוניהם בצורה יעילה ובטוחה.

היתרונות שלנו

Responsive image

איכות ואבטחה

GLOBAL CLOUD לא מתפשרת על רמת האבטחה ועל שרידות גבוהה נושא מהווה בסיס בתכנון ובביצוע של כל פרויקט קטן כגדול.

Responsive image

התאמה אישית

GLOBAL CLOUD מאמינה שלכל ארגון יש את הצרכים הייחודיים שלו הן בפן הניהולי והן בפן הטכנולוגי , לכן צוות מהנדסי המכירה של GLOBAL CLOUD דאגו לבנות מערכת דינמית המאפשרת תפירת פתרון ייחודי עבור הארגון שלך

Responsive image

מקצועיות

צוות מהנדסי ומפתחי GLOBAL CLOUD בעלי ניסיון רב שנים בתחומים שונים ומגוונים מוכח בעולמות טכנולוגיות המידע , ניסיון מוכח גם בפרויקטים שרצים אצל עשרות אלפי משתמשים בארץ ובחו"ל.

למה לבחור בנו

ב GLOBAL CLOUD, אנו מתייחסים לכל לקוח כשותף דרך. לכן חשוב לנו לעשות את המקסימום כדי להקשיב לכל לקוח ולענות על הצרכים והשאיפות הטכנולוגיים שלו, ולעזור לו להשיג אותם. הצוות המקצועי והמגוון שלנו מבטיח מענה מקיף בדרך לפתרון ושירות מושלם ומותאם ייחודית עבור כל לקוח מלקוחותינו.

 • Quality

  100

 • Customiziton

  100

 • Security

  100

 • Service

  100