שירותי וירטואליזציה וענן

וירטואליזציה ושירותי הענן

 גלובל קלאוד מציעה שרותי וירטואליזציה ושירותי ענן במספר אתרים בעולם, תוך כדי שמירה על שרידות המערכות הפנימיות שלה , רשת גלובל קלאוד מתפרשת על מספר  דטה סנטרים מרוחקים גאוגרפית אחד מהשני לפי הדרישות הרגולטוריות ומאפשרת לה לספק שרות רציף ולשמור על ההמשכיות העסקית שלה ושל לקוחותיה בנוסף לפתרונות  שרידות והתאוששות מאסונות לפי דרישות הלקוחות.

כל האתרים של גלובל קלאוד  נהנים ממענה על תקני אבטחת המידע המחמירים ביותר וכוללים:

  • גיבוי משני מקורות חשמל לפחות בכל אתר.
  • הגנה מפני הצפות . ושריפות
  • חלק מהאתרים הינם תת קרקעיים.
  • אבטחה פיזית וביומטרית.
  • שירותי אבטחה ושמירה מסביב לשעון

 

הצטרף עכשיו

היתרונות שלנו

Responsive image

איכות ואבטחה

GLOBAL CLOUD לא מתפשרת על רמת האבטחה ועל שרידות גבוהה נושא מהווה בסיס בתכנון ובביצוע של כל פרויקט קטן כגדול.

Responsive image

תמיכה מקיפה

צוות תמיכה פועל 24/7 לספק מענה מהיר ואיכותי ללקוחותינו.

Responsive image

התאמה אישית

GLOBAL CLOUD מאמינה שלכל ארגון יש את הצרכים הייחודיים שלו הן בפן הניהולי והן בפן הטכנולוגי , לכן צוות מהנדסי המכירה של GLOBAL CLOUD דאגו לבנות מערכת דינמית המאפשרת תפירת פתרון ייחודי עבור הארגון שלך

אבטחה מתקדמת כלולה

GLOBAL CLOUD מעניקה ללקוחות שירתי הענן שלה שירותי אבטחה מתקדמים כלולים
למידע נוסף על השירותים שלנו למטה.

חיבור אינטרנט מאובטח

GLOBAL CLOUD מעמידה לרשות לקוחותיה תפיסת ההגנה מושכלת המלווה בעומק אסטרטגי בשכבות: ה-Firewall על הפרמטר, התקן חסימת פריצות (IDS) ברשת, תוכנות תשאול ואותנטי קציה בכניסה לשרתים, תוכנות אנטי וירוס ואנטי ספאם להגנה על נתונים ותוכנות, פתרונות הצפנה וניהול משתמשים, שליטה ובקרה על מידע שיוצא מהרשת הפרטית.ID & Access Management

אחסון מאובטח

תפעול שרותי דטה סנטר מלאים בענן שלנו הכוללת תמיכה במגוון רחב של פתרונות עבור התשתית הווירטואלית או הענן שלך על גבי פתרונות מבית VMWARE XEN או מיקרוסופט.

שרידות גבוהה ביותר

פתרונות גיבוי קבצים בענן מחליפים כיום את אמצעי הגיבוי הפיסיים ומעניקים ביטחון מלא, נוחות ונגישות מכל מקום. גלובאל קלאוד מעמידה לרשות לקוחותיה שירותי גיבוי מתקדמים, אחסון, הגנת מידע והתאוששות מאסונות.

שירותי הענן

קשת רחבה של שירותי ענן ושרותי וירטואליזציה של GLOBAL CLOUD .

DaaS Desktop as a Service

שרותי שולחן עבודה מלאים עבור הארגון שלך, ללא עלויות ברזלים או דאגה להוצאות תפעוליות על גיבוי, אבטחת מידע, אנשי או צוות IT ....השרות ניתן מכל מקום בעולם תוך כדי שימוש בטכנולגיות דחיסת נתונים לשיפור איכות החיבור לשרות הוירטואלי, בצורה מאובטחת ואמינה.

TaaS - Telephony as a Service

שרותי טלפונייה מלאים מותאמים ייחודית עבור צרכי הארגונים , החל ממספר עמדות ועד חיבור מרכזי קול סנטר ענקיים עם שלוחות ללא תלות גאוגרפית בכל מקום בעולם.

PaaS Platform as a service

עבור צוותי פיתוח ביכולתנו להקים או לספק סביבות פיתוח בענן מבוססות .NET או JAVA, PHP,PERL,PYTHON,RUBY ,

Infrastructure as a Service

תפעול שרותי דטה סנטר מלאים בענן שלנו הכוללת תמיכה במגוון רחב של פתרונות עבור התשתית הוירטואלית או הענן שלך על גבי פתרונות מבית VMWARE XEN או מיקרוסופט.

COaaS - Collaboration as a Service

שרות מלא עבור חברות המתבססות על עבודת צוות , באפשרותנו לספק מספר פתרונות כשרות מבית גלובל קלאוד כגון GC-CRM הכולל מודול עבודת צוות להעברת, תכנים מסרים, קבצים , משימות בתוך הארגון, כמובן שבאפשרותנו לספק פתרונות מבית מיקרוסופט כגון MS EXCHANGE , MS SKYPE FOR BUSSINESS

IT as a Service

שרותי תוכנה מלאים בתור שרות החל משרותי אופיס מלאים בתור שרות, שרותי דואר, CRM מבחת גלובל, תוכנות ERP, עמדות מכירה....ללא הוצאות ניכרות.

Software as a Service

שרותי תוכנה מלאים בתור שרות החל משרותי אופיס מלאים בתור שרות, שרותי דואר, CRM מבחת גלובל, תוכנות ERP, עמדות מכירה....ללא הוצאות ניכרות.