שירותי אחסון ודטה סנטר

וירטואליזציה ושירותי הענן גלובל קלאוד מציעה שרותי וירטואליזציה ושירותי ענן במספר אתרים בעולם, תוך כדי שמירה על שרידות המערכות הפנימיות שלה , רשת גלובל קלאוד מתפרשת על מספר דטה סנטרים מרוחקים גאוגרפית אחד מהשני לפי הדרישות הרגולטוריות ומאפשרת לה לספק שרות רציף ולשמור על ההמשכיות העסקית שלה ושל לקוחותיה בנוסף לפתרונות שרידות והתאוששות מאסונות לפי דרישות הלקוחות. כל האתרים של גלובל קלאוד נהנים ממענה על תקני אבטחת המידע המחמירים ביותר וכוללים: גיבוי משני מקורות חשמל לפחות בכל אתר. הגנה מפני הצפות . ושריפות חלק מהאתרים הינם תת קרקעיים. אבטחה פיזית וביומטרית. שירותי אבטחה ושמירה מסביב לשעון.

הצטרף עכשיו

היתרונות שלנו

איכות ואבטחה

GLOBAL CLOUD לא מתפשרת על רמת האבטחה ועל שרידות גבוהה נושא מהווה בסיס בתכנון ובביצוע של כל פרויקט קטן כגדול.

תמיכה מקיפה

צוות תמיכה פועל 24/7 לספק מענה מהיר ואיכותי ללקוחותינו.

התאמה אישית

GLOBAL CLOUD מאמינה שלכל ארגון יש את הצרכים הייחודיים שלו הן בפן הניהולי והן בפן הטכנולוגי , לכן צוות מהנדסי המכירה של GLOBAL CLOUD דאגו לבנות מערכת דינמית המאפשרת תפירת פתרון ייחודי עבור הארגון שלך

סקירה כללית של השירותים

ביקורת קלה מציעה מגוון רחב של שירותים המכסים כמעט כל צורך של עסקים מודרניים.
למידע נוסף על השירותים שלנו למטה.

חיבור אינטרנט מאובטח

GLOBAL CLOUD מעמידה לרשות לקוחותיה תפיסת ההגנה מושכלת המלווה בעומק אסטרטגי בשכבות: ה-Firewall על הפרמטר, התקן חסימת פריצות (IDS) ברשת, תוכנות תשאול ואותנטי קציה בכניסה לשרתים, תוכנות אנטי וירוס ואנטי ספאם להגנה על נתונים ותוכנות, פתרונות הצפנה וניהול משתמשים, שליטה ובקרה על מידע שיוצא מהרשת הפרטית.ID & Access Management

שרידות גבוהה ביותר

פתרונות גיבוי קבצים בענן מחליפים כיום את אמצעי הגיבוי הפיסיים ומעניקים ביטחון מלא, נוחות ונגישות מכל מקום. גלובאל קלאוד מעמידה לרשות לקוחותיה שירותי גיבוי מתקדמים, אחסון, הגנת מידע והתאוששות מאסונות.

אחסון מאובטח

תפעול שרותי דטה סנטר מלאים בענן שלנו הכוללת תמיכה במגוון רחב של פתרונות עבור התשתית הווירטואלית או הענן שלך על גבי פתרונות מבית VMWARE XEN או מיקרוסופט.

שירותי האחסון

קשת רחבה של שירותי ענן ושרותי וירטואליזציה של GLOBAL CLOUD .

DaaS Desktop as a Service

שרותי שולחן עבודה מלאים עבור הארגון שלך, ללא עלויות ברזלים או דאגה להוצאות תפעוליות על גיבוי, אבטחת מידע, אנשי או צוות IT ....השרות ניתן מכל מקום בעולם תוך כדי שימוש בטכנולגיות דחיסת נתונים לשיפור איכות החיבור לשרות הוירטואלי, בצורה מאובטחת ואמינה.

TaaS - Telephony as a Service

שרותי טלפונייה מלאים מותאמים ייחודית עבור צרכי הארגונים , החל ממספר עמדות ועד חיבור מרכזי קול סנטר ענקיים עם שלוחות ללא תלות גאוגרפית בכל מקום בעולם.